PERFEKCYJNA i SZYBKA POMOC TECHNICZNA, CZĘSTE AKTUALIZACJE, OBSŁUGA FAKTUR z JPK, BEZPIECZNA KOPIA na SERWERZE i… ponad 30 tysięcy zadowolonych użytkowników! Najlepszy i najtańszy program do wystawiania faktur VAT na 2023 rok. 


W czym ten program do faktur jest lepszy od konkurencji? Na rok 2023


1. Perfekcyjna pomoc techniczna i opieka nad Klientem.
2. Intuicyjność. Program fakturujący, który opanujesz bardzo szybko.
3. BEZPIECZEŃSTWO! Nigdy nie stracisz danych klientów i faktur!
4. Płacisz tylko raz!* Kupując program kupuje się pełen pakiet dostępnych funkcji.
5. Bardzo szybkie aktualizacje dostosowujące się do nowych przepisów. Obsługa JPK!

A na czym Tobie zależy najbardziej ?!              Ponad 50 000 zadowolonych firm!

NA Faktura Small Business Lite – wersja elektroniczna KOD

prosty program do wystawiania faktur bez magazynu

CENA NA START
60,00 zł netto/ 12 m-cy

odnowienie – aktualizacja roczna 120 zł netto

Faktura Small Business Standard – wersja elektroniczna KOD

podstawowy program do wystawiania faktur bez magazynu

CENA NA START
100 zł netto /12 m-cy
(po rabacie 50% cena regularna
– 200,00zł)
odnowienie – aktualizacja roczna 120 zł netto

Faktura Small Business Pro – wersja elektroniczna KOD

program do wystawiania faktur z magazynem

CENA NA START
150 zł netto /12 m-cy
(po rabacie 50% cena regularna
 300,00zł)
odnowienie – aktualizacja roczna 170 zł netto

PROGRAM DO FAKTUR VAT ZGODNY Z NOWYMI PRZEPISAMI 2023
Pliki JPK
generowane jednym kliknięciem.
Możliwość wystawiania faktur dla firm podmiotowo zwolnionych z VAT

Faktura Small Business Standard – to świetny program do łatwego i szybkiego wystawiania różnego rodzaju faktur dla małych i średnich firm. Intuicyjny w obsłudze, przejrzysty wygląd okien programu – nie znając programu w ciągu 1-2 minut można wystawić fakturę. Posiada kartotekę klientów oraz kartotekę towarów i usług, co znacznie usprawnia pracę. Aplikacja jest zaprojektowana tak, aby poradził sobie z nią każdy początkujący użytkownik komputera.

Faktura Small Business Pro – to program do łatwego i szybkiego wystawiania faktur z gospodarką magazynową, stworzony z myślą o małych i średnich firmach. Możesz prowadzić kilka magazynów.

Ten program pozwala wygenerować pliki JPK wg aktualnych przepisów. W naszym programie wygenerowanie takiego pliku zajmuje kilka sekund i jest on gotowy do wysłania albo do księgowej albo bezpośrednio przez program przygotowany z MF.

Bardzo dobrze działająca pomoc techniczna i sprzedażowa – bezpośredni kontakt z klientem na wiele sposobów: mail, czat, telefon, zdalna pomoc (średni czas rozwiązania problemu to 3-5 minut).

Już nigdy nie utracisz danych nawet po zawirusowaniu, czy stracie komputera, bo masz możliwość robienia kopii bezpieczeństwa wysyłanych na zewnętrzny serwer. Czytaj więcej o eArchiwum.

Dynamiczny rozwój programu – przez lata na rynku do programu zostało dodanych bardzo dużo ciekawych funkcji. Na bieżąco aktualizowany do zmieniających się przepisów. Otwarty na potrzeby i sugestie użytkowników. Czasami od sugestii do realizacji jakiejś funkcji i wprowadzenia jej w program mija tylko kilka godzin.

Płacisz tylko raz za zakup! Kupując program kupuje się pełen pakiet dostępnych funkcji – nie trzeba później dobierać płacąc za kolejne moduły (nie dotyczy opłat za roczne aktualizacje i pomoc techniczną).

Szybciej i łatwiej , bo masz możliwość pobierania danych z GUSu (wpisujesz NIP i można wczytać bezpośrednio wszystkie dane firmy bez konieczności wpisywania ich ręcznie).

Programem można wystawić następujące dokumenty: Fakturę, fakturę PRO-forma, fakturę Zaliczkową i Końcową, fakturę MP, WDT, eksportową, fakturę MARŻA, fakturę ZŁOM, fakturę Korektę, refakturę, a także paragon fiskalny i notę korygującą VAT.

Ewidencja sprzedaży VAT – umożliwia użytkownikowi programu sporządzenie zestawienia sprzedaży według zdefiniowanych przez siebie stawek VAT. Ponadto w programie istnieje możliwość tworzenia analiz sprzedaży, raportu sprzedaży oraz raportu nieuregulowanych należności.

Własny układ rejestru – daje możliwość zdefiniowania własnego sposobu numerowania wystawionych faktur i paragonów. Program umożliwia prowadzenie numeracji w skali roku lub miesiąca, jak również dodawanie własnych rejestrów faktur.

Definiuj sam – wiele parametrów w programie i ustawień wyglądu teraz to proste zarządzanie po stronie Klienta.

Możliwość importu faktur do programów księgowych. Import i export dokumentów: Exel, Html, Csv (oraz faktur sprzedażowych w formacie e.p.p. do subiekta – obecnie subiekt, ale w niedługim czasie planowane są inne programy typu taxmachine, rachmistrz, buchalter).

Pracujesz w zespole? Masz możliwość pracy wielostanowiskowej z serwerem zewnętrznym bądź w jednej sieci wifi lub LAN

Możliwość wyboru wydruku faktury z przykładowych szablonów. Praktyczne nieograniczona możliwość edycji szablonów wyglądu faktur, można dostosować je do własnych potrzeb. Istnieje możliwość stworzenia całkiem nowego szablonu wydruku faktury zgodnie z Państwa oczekiwaniami, cena orientacyjna za wykonanie szablonu wynosi 100 zł netto.

Współpraca z drukarkami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Wystawianie faktur w obcej walucie, także w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Aktualizowany automatycznie kurs walut z NBP.

Nie obciąża komputera. Instalacja programu zabiera bardzo mało miejsca i trwa kilka sekund w przeciwieństwie do innych programów które są bardzo duże objętościowo.

Licencja rocznego użytkowania – przypisana do NIPu firmy, darmowa aktualizacja przez rok. Po roku odnowienie aktualizacji to koszt 120 – 170 zł netto (w zależności od wersji programu) – opłata jest obowiązkowa.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej programu.

*Opłata jednorazowa dotyczy jedynie zakupu programu ze wszystkimi modułami zawartymi w konkretnej wersji. Ten punkt w opisie nie odnosi się do opłat rocznych, które zawierają pomoc techniczną, bieżące – stałe aktualizacje i podstawowy serwer na kopię bezpieczeństwa danych.

PROMOCJA dla firm!

Jeżeli kupisz program do firmy otrzymasz u nas rabat na zakup długopisów z grawerem.
Zamiast 1,30 netto szt. zapłacisz jedynie 0,90 zł* netto / szt. za długopisy z grawerem jednostronnym dla swojej firmy. Możesz kupić 100-1000 szt. długopisów – OSZCZĘDZASZ DO 400 zł netto w odniesieniu do regularnej ceny.
(*cena może ulegać zmianie w zależności od ceny dolara). 

TU PORÓWNASZ WSZYSTKIE WERSJE PROGRAMU

Program do faktur VAT, programy fakturujące, przyjazny program księgowy, rejestr VAT, faktura zaliczkowa, końcowa, proforma rachunek, jaki program do fakturowania w dobrej cenie? jaki wybrać program do faktur, cena, producent faktur, łatwe fakturowanie z JPK 2020, Najlepszy program do wystawiania faktur VAT 2020 rok. Fakturowanie, łatwy program do faktur, faktura VAT z JPK. Tani program do faktur VAT.