Strony Internetowe tanio już w 15 minut?
To jest możliwe! I są to bardzo skuteczne serwisy w cenie już od 150 zł.

Czy strona internetowa powinna być ładna? TAK – powinna być estetyczna, ale przede wszystkim powinna być czytelna i powinno się móc nią samodzielnie zarządzać! Powinna być AKTUALNA!!!

Czy strona taka musi być droga? NIE, zdecydowanie nie, ale powinna przynosić korzyść jej właścicielowi. Powinna “przyprowadzać” nowych klientów do Twojej firmy!

OFERTA

Tania skuteczna wizytówka widoczna przez GOOGLE. Strony do samodzielnego zarządzania, budowane w oparciu o nasz gotowy szablon. Łatwe w zarządzaniu treścią.

Zakładamy taką stronę dla Państwa w 15 minut, a później sami nią zarządzacie. Jest to pojedyncza strona, na której wprowadzicie 13 zdjęć i naprawdę dużo tekstu.

Idealna dla firm, które chcą szybko i skutecznie zaistnieć w Internecie oraz w GOOGLE. Łatwa do pozycjonowania w GOOGLE, gdyż przez to, że jest prosta – to jest bardzo dobrze odbierana przez roboty tej wyszukiwarki. Pomoc techniczna przez cały rok.

CENA: od 150 zł netto

Hosting za pierwszy rok – w cenie
Hosting i pomoc techniczna w kolejnych latach – 100 zł netto

Tania skuteczna strona pod GOOGLE. Strony budowane w oparciu o nasz gotowy szablon. Jeżeli nie potrzebujesz częstych zmian ani wyszukanej grafiki, ale szukasz porządnej stabilnej strony WWW w niskiej cenie, to ta oferta jest dla Ciebie.

Zakładamy taką stronę dla Państwa z dnia na dzień, wszelkie zmiany wprowadzamy my za dodatkową opłatą.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które pragną osiągnąć szybki i ekonomiczny sukces w sieci, w szczególności poprzez wykorzystanie Google. Nasza propozycja charakteryzuje się łatwą do pozycjonowania stroną internetową, która dzięki swojej prostocie jest pozytywnie odbierana przez roboty wyszukiwarek. Oferujemy również wsparcie techniczne przez cały rok. Drobne zmiany w cenie są uwzględnione, a ewentualne większe zmiany będą naliczane dodatkowo w wysokości od 30 do 50 zł netto.   

CENA: od 300 zł netto

Hosting za pierwszy rok – w cenie
Skrzynki pocztowe – w cenie
Hosting i pomoc techniczna w kolejnych latach – 100 zł netto

Strony do samodzielnej rozbudowy budowane w oparciu o gotowe, delikatnie modyfikowane szablony. Łatwe w zarządzaniu treścią.

Nasza firma stawia taką stronę dla Państwa (do 8 podstron), a później sami ją rozbudowujecie. Pomoc techniczna przez cały rok.

CENA: od 500 zł netto

Hosting za pierwszy rok – w cenie
Domena za pierwszy rok – w cenie
Skrzynki pocztowe – w cenie
Hosting i pomoc techniczna w kolejnych latach – 200 zł netto

 

Zapraszamy Cię do rozmowy, podczas której omówimy szczegóły naszej oferty. Dzięki naszej kompleksowej analizie możliwości, będziesz mógł skutecznie przyciągnąć nowych klientów, wzmocnić pozycję swojej marki i utrwalić lojalność obecnych klientów. Nie zawsze droga i kosztowna strona internetowa musi przynosić oczekiwane efekty. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które skutecznie pomogą Ci osiągnąć sukces Twojej firmy poprzez posiadanie strony www. Oferujemy fachowe doradztwo oraz analizę, aby wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej!

 

Więcej o stronach WWW + wzory szablonów stron zobaczysz tu www.testuj.biz

OFERTA obejmuje: STRONY WWW, strony internetowe, serwisy WWW, tanie strony, szablony stron internetowych, najtańsza strona WWW, tani Hosting, zarządzanie treścią stron CMS, tworzenie stron HTML dla firm.