REKLAMA W GOOGLE

Pierwsza strona wyników w GOOGLE z Twoją reklamą w czasie zaledwie kilkudziesięciu minut?

Linki sponsorowane

Reklama w GOOGLE należy do najskuteczniejszych reklam w obecnych czasach. GOOGLE to ponad 92% zasięg w dotarciu do klienta końcowego w Polsce i ponad 87% za granicą. To reklama bardzo precyzyjnie i skutecznie targetowana, która trafia do tych, którzy naprawdę są zainteresowani Waszym reklamowanym produktem czy usługą.

Kampania linków sponsorowanych AdWords w Google jest bardzo efektywną formą reklamy internetowej, dzięki której reklamowana strona może od razu pokazać się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w formie linków sponsorowanych na promowane wyrażenia kluczowe.

Tu płaci się za konkretne wejście na Państwa stronę Internetową. Nie płaci się za wyświetlanie wyników. Konkretny zainteresowany klient wchodzi w poszukiwaniu tej oferty. Reklama ta jest jak wydanie ulotki, ale tylko zainteresowanym osobom!

Ulotki też można wydawać na oślep każdemu, ale jest to strata pieniędzy. Reklama Google AdWords jest jak folder wręczony tylko zainteresowanej osobie. Wiemy ponadto ile osób zainteresowało się naszą ofertą, możemy ograniczyć lokalizację wyświetlania reklam do regionu lub miasta. Precyzyjnie kontrolujemy przebieg i koszt reklamy.

Przyjdź do nas, a pomożemy ci dobrać optymalną ofertę reklamową Google AdWords dla Twojej firmy. Dobierzemy słowa kluczowe, strefę wyswietlania reklamy, otrzymasz szczegółowe statystyki wejść.

Sprawdź jak to działa! To obecnie jedna z najskuteczniejszych i najszybciej rozwijających się form reklamy. W Google ze swoją reklamą na pierwszej stronie wyników możesz się pojawić już w ciągu kilkudziesięciu minut.