Koszulki (t-shirt, polo) z nadrukiem reklamowym, niskie ceny, krótkie terminy realizacji, wysoka jakość produktów – poniżej najbardziej popularny model koszulki damskiej i męskiej – pozostałe modele odzieży reklamowej – na ZAPYTANIE >>

Zapraszamy do składania zapytań – do wyceny prosimy przesyłać rodzaj koszulki, ilość, kolor, rozmiary. Prosimy o określenie rodzaju znakowania: haft czy nadruk? Prosimy o określenie miejsca znakowania: (np. przód, tył, rękaw) i wielkości nadruku/haftu.

Na cenę ma wpływ zamawiana ilość koszulek, kolor, gramatura lub rodzaj dzianiny (np. bawełna, poliester) oraz koszt nadruku/haftu.

SITODRUK (bardzo trwała metoda znakowania odporna na pranie i stosunkowo tania przy większych nakładach)


Cena nadruku zależy od ilości kolorów, wielkości projektu, miejsca na koszulce, dlatego nadruk wyceniamy po otrzymaniu plików.

Koszt przygotowania sita na jeden kolor to ok 100 zł netto.

HAFT KOMPUTEROWY (bardzo trwała metoda znakowania odporna na pranie i stosunkowo tania przy większych nakładach)


Na koszulkach możemy wykonać haft w/g projektu klienta – cena haftu zależy od jego wielkości i miejsca.
Na cenę haftu składa się: wykonanie programu na hafciarkę: małe wzory od 100 zł netto nawet do 250 zł (przy dużych haftach) oraz koszt jednostkowy każdego haftu (zależny od ilości ściegów wzoru oraz jego wielkości i zamawianej ilości ).

Wzór nadruku/haftu powinien być przesłany w rzeczywistych wymiarach 1:1 wektorowo w CORELU ver. do 15 zamieniony na krzywe. O ile to możliwe proszę podać numery kolorów wg PANTONE C, jakie powinny być na hafcie.

Nie wykonujemy nadruku czy haftu na pojedynczych sztukach. Minimalna ilość koszulek wynosi 50 sztuk.