SMYCZE REKLAMOWE PRODUCENT 

Posiadamy w ofercie smycze barwione jednokolorowe z karabińczykiem bez nadruku dodatkowego OD RĘKI w cenie od 1,20 zł netto za szt. Etui do identyfikatorów już od ceny 1,20 zł netto sztuka.

Ceny smyczy zależą od ilości, szerokości taśmy i dodatków (np. karabińczyk, złączka, GSM).


Minimalny nakład 100 szt. Zamówienie potwierdzone wpłatą oznacza, że klient zapoznał się i akceptuje warunki realizacji smyczy opisane poniżej.

Przygotowalnia – opłata jednorazowa + 40 zł netto (obejmuje ustawienie maszyn). Wysyłka próby na koszt klienta. Koszt próby 30 zł netto. Przed każdym zamówieniem produkcji  zalecamy wykonanie próby. Jeżeli próba nie zostanie wykonana nie przyjmujemy reklamacji dotyczącej rozbieżności kolorów.

OPCJE DODATKOWE:

 • Dodatkowa złączka plastikowa 
 • Dodatkowa złączka telefonu dołączana za pomocą kółeczka lub bezpośrednio na taśmę 
 • Dodatkowa złączka do telefonu typu “wąs” 
 • Taśma podkładowa zszywana łącznie z taśmą drukowaną jednostronnie  (szerokość podkładu 20 mm, szerokość taśmy naszywanej 15 mm)

WARUNKI SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ:


 • Projekt należy przygotować w grafice wektorowej (pliki CDR, PSD zamienione na KRZYWE), dla każdej strony taśmy, dodatkowo widok projektu w JPG, oraz określenie użytych kolorów według wzornika Panton C -papiery powlekane.
 • Projekt może być przesłany do nas pocztą e-mail lub podamy adres do serwera FTP.
 • Ze względu na strukturę smyczy oraz technologię farbowania kolory na smyczy mogą odbiegać +/- jeden-dwa tony od kolorów podanych we wzorniku.
 • Ze względu na podłoże (miękka taśma, druk w taśmie) na pewnej części smyczy druk logotypów może być z pewną odchyłką od środka taśmy. Odległości pomiędzy logotypami na smyczy mogą minimalnie różnić się od tych zawartych w projekcie.
 • UWAGA! Strona główna smyczy rozmieszczona dokładnie tak jak w projekcie – jednak druga strona na pewno będzie przesunięta względem strony głównej – dlatego na drugiej stronie sugerujemy umieszczanie powtarzających się np. logotypow (jeżeli w projekcie drugiej strony będzie umieszczony np. napis na samym środku – w smyczy może być przesunięty do krawędzi, lub ucięty)
 • Zastrzegamy sobie prawo do ingerencji w projekt, w celu przystosowania go dotechnologii (np. zmiana wysokości logotypu do wymaganej dla szerokości smyczy, zmiana grubości linii, itp.).
 • Zamówienie jest przyjęte do realizacji po potwierdzeniu mailem z określeniem wyceny i przybliżonego terminu wysyłki.
 • Po zaakceptowaniu wzoru wymagamy wpłaty 100% zadatku na podstawie faktury proforma, jako wpłata na konto.
 • Czas realizacji zwykle wynosi ok 7 -10 dni roboczych od momentu akceptacji próby i potwierdzenia wpłaty na koncie (termin ten dotyczy ilości do 2000 sztuk i termin ten może ulec zmianie w wyniku kumulacji zamówień)
 • Koszt wysyłki wynosi 20 zł netto za karton, w którym mieści się 1000 szt smyczy. Większe ilości = więcej przesyłek.
 • Zleceniodawca ponosi pełną odpowiedzialność za projekt i użyte w nim znaki towarowe lub logotypy firm trzecich. Jeżeli poprzez wykonanie jego zlecenia zostały naruszone prawa osób trzecich – zleceniodawca przejmuje wszelkie zobowiązania na siebie i zwalnia firmę ERGO-media ze wszystkich roszczeń osób trzecich z powodu naruszenia takiego prawa.

Nadruk termotransferowy (SUBLIMACJA) polega na zadruku kolorami białej taśmy poliestrowej wg. Państwa projektu. Możliwy jest nadruk wielokolorowy map bitowych w rozdzielczości min 300 DPI.

Z naszych usług skorzystało już ponad 3000 firm z całej Polski w tym takie znane marki jak: Plus GSM, RECKITT BENCKISER, ZENTIVA, KOMANDOR, ROCHE, ROLTECH, IZOPOL, THERMO-SCHIESEL, NESTLE, 4F, CEKOL, LODZ ART CENTER, DEKOMPRESJA, DEMOTYWATORY, FASHION WEEK, Hotel REYMONT w Łodzi oraz wielu innych…