Zawieszki zapachowe do samochodu z LOGO Twojej firmy.

3 rodzaje świetnie oddających zapach wkładów:
STANDARD, PREMIUM, EXCLUSIVE (grubość od 1.8mm do 4mm)

Najważniejszą zaletą naszych odświeżaczy jest zapach! Posiadamy szeroką gama 30 zapachów standardowych i perfumowanych. To Klient zamawiając wybiera jaka ma być intensywność produktu.

Do wykorzystania ponad 1400 gotowych wzorów w naszej bazie z możliwością stworzenia nowego kształtu. Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane szablony.

Klienci mają do wyboru 16 kolorów gumek pod kolor zawieszek. Dla bardzo dużych zamówień możliwe są gumki w kolorze wg preferencji Klienta, ponieważ jesteśmy producentem naszej gumy do zawieszek.

Klient może powiększyć przestrzeń reklamową w postaci blistra (kartonika z eurodziurką) idealnego do przekazania dodatkowych informacji o firmie lub produkcie.

Możliwość realizacji zleceń niskonakładowych już od 100 sztuk w krótkim czasie realizacji. Termin realizacji potwierdzany przy potwierdzeniu zamówienia.

Zawieszka zapachowa do samochodu to jeden z najbardziej spersonalizowanych pomysłów na gadżet reklamowy, który pozwala na dużą powierzchnię reklamową full kolor. Zaczynamy od wyboru odpowiedniego rodzaju zawieszki: standard, premium lub exclusive. Następnie wybieramy jej kształt pod planowany przez nas projekt graficzny, powyżej prezentujemy do wyboru najbardziej popularne kształty, po więcej kształtów zapraszamy do kontaktu ze swoim opiekunem handlowym. Obie strony zawieszki mogą mieć całkowicie inną grafikę. Dobieramy odpowiedni zapach (w cenie możemy wybrać 2 zapachy w wielokrotności 100 sztuk z zapachu spośród zapachów podstawowych oraz 10 unikalnych zapachów perfumowanych, które objęte są osobną wyceną). Ustalamy poziom nasączenia między 1 a 5 ml kompozycji w zależności od wybranego rodzaju zawieszki, co wpływa na intensywność oraz czas uwalniania się zapachu. Dopasowujemy kolor gumki do kolorystyki projektu, a na koniec możemy dodać blister, który powiększa nam przestrzeń reklamową przymocowaną do produktu. Jest to produkt, który może posłużyć nam jako wizytówka, która będzie jeździła z naszym klientem przez jakiś czas i dodatkowo będzie widoczna przez inne osoby przebywające w samochodzie jak i koło niego.

Stwórz z nami swoją zawieszkę zapachową

Gama zapachów

Zapachy klasyczne

APPLE & CINNAMON

AQUARELLA

BERGAMOTE & TABACCO

BUBBLE GUM

CHERRY

CK 1

EXCLUCIVE CAR

GREEN APPLE

GREEN TEA

LEMON

MANGO

NEW CAR

OCEAN

ORANGE

STRAWBERRY

VANILLE

WOODY FOREST

ROSE

V8

ORIENT

Perfumy damskie

AMOUR SENSUEL

BLUE SHINE

ECSTASY

JE TAIME

MOME

Perfumy męskie

CLASS

DENIZO

FEEL THE NIGHT

MOI

ONE DOLLAR