Podkładki pod kubek to idealne narzędzie reklamowe, które umożliwia dotarcie z Twoim przekazem do potencjalnych Klientów każdego dnia. Dzięki różnym wariantom wykonania: kaszerowane jednostronnie do beermatu i foliowane, korkowe lub drewniane z grawerem, mamy możliwość dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb. Dostępne kształty to koło o średnicy 10cm, kwadrat o boku 10cm z zaokrąglonymi rogami lub kształt znaku stop (bez zaokrągleń na rogach), co daje możliwość lepszego dobrania pod swoją grafikę. Mozliwe jest również wykonanie indywidualnego kształtu za dodatkową opłatą.

Podkładki pod kubek to nie tylko narzędzie reklamowe, ale również idealne rozwiązanie dla firm, które dbają o wizerunek swojej marki. Przy porannej kawie lub herbacie, Klienci spędzają chwile relaksu i rozkoszują się smakiem napoju. Dzięki Twojej podkładce z logo, Twoja firma będzie kojarzona z miłymi chwilami i pozytywnymi emocjami.

Realizujemy zamówienia już od 100 sztuk dla kaszerowanych podkładek oraz od 10 sztuk dla korkowych i drewnianych. Istnieje również możliwość zamówienia produktów pakowanych jednostkowo, jak i po 2 lub 4 sztuki. Wykorzystaj potencjał reklamowy podkładek pod kubek i zadbaj o wizerunek swojej firmy na każdym kroku!