Mikołaj w Łodzi

Wypożyczalnia strojów karnawałowych w Łodzi

wynajem zamków dmuchanych w Łodzi

Wynajem Mikołaja

Wynajem Św. Mikołaja w Łodzi do przedszkola, do domu na Wigilię, do firmy. Wynajęcie Św. Mikołaja Łódź, zamów Mikołaja na Święta. Zobacz nasze najnowsze zdjęcia z Mikołajem w przedszkolu.

Zaproś do swojego domu prawdziwego Mikołaja i zobacz, jak powinny wyglądać Święta z Mikołajem!

Pamiętacie swoje dzieciństwo i niecierpliwość z jaką oczekiwaliście na pojawienie się Świętego Mikołaja ? I to rozczarowanie, gdy nie udało się Go przyłapać na wchodzeniu przez komin?

Mimo to, prezenty zawsze czekały pod choinką, a zostawione dla Niego mleko i ciasteczka znikały w niepojęty sposób. Wszyscy doskonale wiemy, że Mikołaja zwykle bardzo trudno spotkać – zjawia się niepostrzeżenie jak dobry duszek , podrzuca wyczekiwane przez wszystkie dzieci prezenty przez komin lub uchylone okno i pędzi dalej aby zdążyć obdarować wszystkich na świecie.

Jeżeli chcesz, aby Mikołaj odwiedził Twoje dzieci zapoznaj się ze szczegółami oferty -> Mikołaj Łódź

HO HO CZY SĄ TU GRZECZNE DZIECI ???

Zamki dmuchane dla dzieci

Wypożyczalnia zamków dmuchanych Łódź. Zorganizuj imprezę dla dzieci w swoim ogrodzie wypożycz dmuchańce na zabawę z dziećmi Łódź i okolice.

Wypożyczalnia zamków dmuchanych Łódź.

Posiadamy w ofercie 3 większe zamki dmuchane dla dzieci do lat 8 i jeden mały dla dzieci do lat 4. Zamki firmy HAPPY HOP są bardzo proste w obsłudze. wystarczy 1 minuta na nadmuchanie i wspaniałą zabawę.

UWAGA! Nigdy nie zostawiaj dzieci bez opieki podczas zabawy na dmuchańcach!

CENNIK WYPOŻYCZEŃ

Każdy z 3 większych zamków cena wypożyczenia – 250 zł netto za dobę / KAUCJA 1000 zł
Mniejszy zamek (little tikes) – cena wypożyczenia – 200 zł netto za dobę / KAUCJA 500 zł

Do każdego wypożyczanego zamku dokładamy plandekę pod zamek wraz z kołkami mocującymi.
Wypożyczany zamek możemy dowieźć i odebrać w granicach Łodzi w cenie 50 zł i wtedy pomagamy go rozbić oraz złożyć.

Łódź – Wypożyczalnia strojów karnawałowych dla dzieci i dorosłych w Łodzi

Wypożyczalnia STROJÓW KARNAWAŁOWYCH w ŁODZI zobacz pełną ofertę i promocje na stronie www.strojelodz.com

MASZ FIRMĘ ? Specjalnie dla firm wyjątkowa oferta! www.faktury.stronynet.pl

601 39 24 54 lub 605 62 99 92

NOWE ZASADY i nowości w ofercie:


Karnawał 2020 r. czas zacząć !

1. WAŻNE! Stroje dla dorosłych wydajemy już od poniedziałku na kolejny weekend.

Wypożyczenie jak za jeden dzień. Przypominamy, że nie rezerwujemy strojów!!! Dlatego wydajemy je wcześniej.

Jeżeli przyjdziesz w grupie minimum 4 osób dorosłych i wszyscy się przebiorą u nas otrzymasz 10% zniżki na każdy strój!

2. Teraz kto pierwszy ten lepszy. Weź strój dla dorosłych już w poniedziałek, czy wtorek na imprezę sobotnią, a zapłacisz TYLKO jak za 1 dzień wypożyczenia (bierzesz wcześniej nawet na 7 dni w cenie 1go!). Zwrot w niedzielę lub poniedziałek do godziny 17.

3. Stroje dla dzieci. W karnawale wypożyczenia są z dnia na dzień! Opłata za każdy dzień!wypożyczamy poza karnawałem na okres do 3 dni w cenie 1 dnia (sobota i niedziela nie jest liczona!).

4. Pamiętaj! U nas nie ponosisz kosztów prania – stroje są prane wyłącznie przez nas. My nie czyścimy chemicznie! Przepocony strój wymaga uczciwego wyprania (woda, proszek, płyn do tkanin, a czasem specjalistyczne środki odkażające, które używane są w stomatologii i zabiegowych gabinetach lekarskich) – ze względu na specyficzny zestaw materiałów prane jest – RĘCZNIE.

Ze względu na niezbyt duże pomieszczenia wypożyczalni mamy utrudnioną możliwość przyjmowania wielu klientów jednocześnie. Dlatego sugerujemy wcześniejsze odbieranie strojów w ciągu tygodnia.

W KARNAWALE pracujemy 7 dni w tygodniu nawet do 20,00! Ale czasem po 17 tej musisz zadzwonić otworzymy w ciągu 2 minut! Zapisz więc telefon 605 62 99 92. Poza karnawałem pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10,00 -17,00 ale gdyby nas nie było należy zadzwonić, bo możemy pracować w domu.

Obecnie jesteśmy na Kasprzaka 13 (niedaleko MAKRO) wejście z bramy w podwórku.

Zapraszamy do współpracy wszystkie przedszkola oraz dorosłych i dzieci. Posiadamy nowiutkie unikalne stroje karnawałowe, na jasełka i Halloween.